Następny mecz
W najbliższym czasie nie gramy...

...ale nowe rozgrywki już niebawem!
Poprzedni mecz
Orkan Niedźwiedź vs Dobrzanka Dobra
Orkan Niedźwiedź Dobrzanka Dobra
2018-10-27 14:00
Niedźwiedź
2:2
zobacz szczegóły spotkania » zobacz historię spotkań »
Tabela
Seniorzy
Klub Mecze Pkt.
Płomień Limanowa 11 22
Słomka Siekierczyna 11 21
Turbacz Mszana Dolna 11 21
AKS Ujanowice 11 19
Krokus Przyszowa 11 18
Dobrzanka Dobra 11 18
Orkan Niedźwiedź 11 16
Gorce Kamienica 10 13
Zenit Kasinka Mała 11 11
Stradomka Skrzydlna 11 10
LKS Mordarka 10 8
LKS Rybie 11 7
Juniorzy
Klub Mecze Pkt.
Krokus Przyszowa 7 21
Słomka Siekierczyna 7 15
Zalesianka Zalesie 7 10
Laskovia Laskowa 7 10
LKS Jodłownik 6 9
Dobrzanka Dobra 7 9
Gorce Kamienica 7 2
Orkan Niedzwiedz 6 2
Trampkarze
Klub Mecze Pkt.
Dobrzanka Dobra 9 19
KS Tymbark 9 18
LKS Gorce Kamienica 9 18
Zenit Kasinka Mała 9 17
LKS Mordarka 9 7
Płomień Limanowa 9 0

Strona główna / Aktualności / Newsy

rozmiar tekstu: A A A

Podsumowanie sezonu jesiennego trampkarzy starszych 2018-12-12
10:35:09

Powiększ
Bardzo dobry sezon jesienny i 2 miejsce w tabeli końcowej!

Rundę jesienną Trampkarze, jako beniaminek ligi, zakończyli na 2 miejscu, tuż za Turbaczem Mszana Dolna, z którym niemal do ostatniej minuty rywalizowaliśmy o mistrzostwo ligi. Łącznie w 7 spotkaniach zdobyliśmy 16 punktów, 27 bramek, straciliśmy 16.

1.kolejka I Ligi Trampkarzy Starszych Zalesianka Zalesie 3:4 Dobrzanka Dobra
Bramki: Florek x2, Hołuj, Płachta
Skład: Palkij - Dudzik, Piwowar(C), Bielski, Płachta - Mysza, Hołuj, Florek, Brzazgoń - Miłek, Tarasek Ponadto zagrali: Pytel, SzyrszeńK, Ranosz, SzyrszeńM

2.Kolejka Dobrzanka Dobra 5 : 2 Sokół Słopnice
Bramki: 3x Florek, Łaskuda, Hołuj
Skład: Palkij - Dudzik, Piwowar(C), Bielski, Płachta - Mysza, Hołuj, Florek, Brzazgoń - Miłek, Tarasek

3.Kolejka Witów Mszana Dolna 2:2 Dobrzanka Dobra
Bramki: x2 Florek
Skład: Palkij - Ranosz, Piwowar, Bielski, Dudzik - Mysza, Tarasek, Florek, Miłek - Kraska, Brzazgoń Ponadto zagrali: KSzyrszeń, Łaskuda, Śmiłowski,

4.Kolejka Dobrzanka Dobra 4 : 1 Orkan Niedźwiedź
Bramki: Florek x2, Płachta, Brzazgoń
Skład: Palkij - Płachta, Piwowar, Bielski, Dudzik - Hołuj, Florek, Mysza, Tarasek - Łaskuda, Brzazgoń Ponadto zagrali: Ranosz, Szyrszeń, Miłek

5.Kolejka Uran Łukowica 1:7 Dobrzanka Dobra
Bramki: Florek x2,Płachta x2,Dudzik,Hołuj
Skład: Palkij - Płachta, Piwowar, Bielski, Dudzik - Hołuj, Florek, Mysza, Tarasek - Łaskuda, Brzazgoń Ponadto zagrali: Ranosz, Szyrszeń, Miłek, Skwarczek

6. Kolejka Dobrzanka Dobra 3 : 0 Laskovia Laskowa WALKOWER
Skład: Palkij - Płachta, Piwowar, Bielski, Dudzik - Hołuj, Florek, Mysza, Tarasek - Łaskuda, Brzazgoń Ponadto zagrali: Ranosz, Szyrszeń, Miłek, Skwarczek

7. Kolejka Turbacz Mszana Dolna 7:2 Dobrzanka Dobra
Bramki: Florek,Hołuj
Skład: Palkij - Płachta, Piwowar, Bielski, Dudzik - Hołuj, Florek, Mysza, Tarasek - Łaskuda, Brzazgoń Ponadto zagrali: Ranosz, Szyrszeń, Miłek, Skwarczek

 


Dodane przez: administrator, wyświetleń: 285, Skomentowano 0 razy

 
powrót

Newsletter

zapisz wypisz

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do naszego newslettera

wizyt: 793332 online: 25
Copyrighy © LKS Dobrzanka 2010

Sponsorzy

SPAR DOBRASalon Fryzjerski NataliaUchaczProjektowanie stron internetowych

Wystąpił nieoczekiwany błąd.Wystąpił nieoczekiwany błąd.