Następny mecz
W najbliższym czasie nie gramy...

...ale nowe rozgrywki już niebawem!
Poprzedni mecz
Orkan Niedźwiedź vs Dobrzanka Dobra
Orkan Niedźwiedź Dobrzanka Dobra
2018-10-27 14:00
Niedźwiedź
2:2
zobacz szczegóły spotkania » zobacz historię spotkań »
Tabela
Seniorzy
Klub Mecze Pkt.
Płomień Limanowa 11 22
Słomka Siekierczyna 11 21
Turbacz Mszana Dolna 11 21
AKS Ujanowice 11 19
Krokus Przyszowa 11 18
Dobrzanka Dobra 11 18
Orkan Niedźwiedź 11 16
Gorce Kamienica 10 13
Zenit Kasinka Mała 11 11
Stradomka Skrzydlna 11 10
LKS Mordarka 10 8
LKS Rybie 11 7
Juniorzy
Klub Mecze Pkt.
Krokus Przyszowa 7 21
Słomka Siekierczyna 7 15
Zalesianka Zalesie 7 10
Laskovia Laskowa 7 10
LKS Jodłownik 6 9
Dobrzanka Dobra 7 9
Gorce Kamienica 7 2
Orkan Niedzwiedz 6 2
Trampkarze
Klub Mecze Pkt.
Dobrzanka Dobra 9 19
KS Tymbark 9 18
LKS Gorce Kamienica 9 18
Zenit Kasinka Mała 9 17
LKS Mordarka 9 7
Płomień Limanowa 9 0

Strona główna / Aktualności / Newsy

rozmiar tekstu: A A A

Tylko 3 miejsce trampkarzy starszych.. 2018-12-28
13:26:02

Powiększ
w halowych mistrzostwach LPPN

W dniu 16.12.2018 r. w Limanowej odbyła runda eliminacyjna turnieju halowego w kategorii trampkarz starszy.
Trampkarze Dobrzanki wygrali 3 mecze w grupie i "wyszli" z pierwszego miejsca do dalszego etapu.

Dobrzanka Dobra 3 - 2 Limanovia Limanowa III
Dobrzanka Dobra 4 - 1 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 3 - 2 LKS Mordarka

W dniu 29.12.2018 r. odbędzie się faza finałowa.
Dobrzanka Dobra w grupie zmierzy się z drużynami Limanovia Limanowa I oraz Limanovia Limanowa II.

Więcej info - http://limppn.pl/

W dniu 29.12.2018 r. w Limanowej odbyła się runda finałowa.
Dobrzanka zagrała w grupie z drużynami MKS Limanovia I i MKS Limanovia III.
MKS Limanovia I 1:0 Dobrzanka Dobra
MKS Limanovia II 1:1 Dobrzanka Dobra

Po wyjściu z grupy w półfinale zmierzyliśmy sie z drużyną Sokoła Słopnice.
Sokół Słopnice 2:1 Dobrzanka Dobra

W meczu o III miejsce zagraliśmy z drużyną MKS Limanovia III.
MKS Limanovia III 1:1 Dobrzanka Dobra 
w karnych              6:7

Trampkarze starsi naszego klubu ostatecznie zajęli III miejsce. Gratulacje dla wszystkich obecnych.
Dobrzankę Dobra reprezentowali:
Paweł Palkij, Jakub Skwarczek, Michał Piwowar, Łukasz Florek, Mateusz Hołuj, Przemysław Dudzik, Karol Płachta, Brajan Mysza, Kamil Łaskuda, Krystian Bielski, Szymon Brzazgoń, Jan Ranosz


Dodane przez: administrator, wyświetleń: 267, Skomentowano 0 razy

 
powrót

Newsletter

zapisz wypisz

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do naszego newslettera

wizyt: 793215 online: 16
Copyrighy © LKS Dobrzanka 2010

Sponsorzy

AbimobiliareProjektowanie stron internetowychSPAR DOBRAUsługi ogólnobudowlane

Wystąpił nieoczekiwany błąd.Wystąpił nieoczekiwany błąd.