Dobrzanka pewnie ogrywa beniaminka z Kamienicy 3:1 na własnym stadionie!

LKS DOBRZANKA DOBRA 3 - 1 Gorce Kamienica

Skład:
Łazarczyk - Joniec(75` PPodgórni), Niedojad, Otwinowski, Smoleń - Zawada, KDziadoń(60`DDrożdż), Gąsior - WDziadoń, Postrożny(70`GPalkij), DPalkij

Jak padły gole dla Dobrzanki:
1:0 -
goście wyprowadzają piłkę od obrony. Bramkarz zagrywa do bocznego obrońcy, tam natychmiastowo zakłada pressing Wojtek Dziadoń, odbiera piłkę rywalowi i mocnym uderzeniem za kołnierz bramkarzowi otwiera wynik spotkania.
2:0 -
długi wrzut Michała Smolenia na krótki słupek, tam do piłki dochodzi Wojtek Dziadoń uderza na bramkę "Gorców", piłka ociera się jeszcze o plecy obrońcy i rykoszet całkowicie zmyla bramkarza z Kamienicy.
3:0 -
zamieszanie w polu karnym, najprzytomniej zachowuje się młodszy z braci Dziadoniów - Karol, wyłuskuje piłkę i strzałem z 16m podwyższa na 3:0.

Warto wspomnieć o fantastycznej postawie kibiców obu drużyn. Przez cały mecz słyszeliśmy głośny, kulturalny doping z obu stron. Można śmiało powiedzieć, że kibice byli dzisiaj dwunastym zawodnikom! Dziękujemy!

Parę słów o derbach
Kapitan – Maciek Gąsior
Wynik, który uzyskaliśmy nie odzwierciedla przebiegu spotkania! To był ciężki mecz który kosztował nas mnóstwo sił a zwycięstwo przyszło nam z wielkim trudem! Gorce grają naprawdę dobrze i dziwię się ze mają tylko dwa punkty, w tej lidze są drużyny dużo słabsze od naszych derbowych rywali! Cieszę się że po raz kolejny zdobywamy punkt i zbliżamy się do górnych rejonów tabeli, po słabszym okresie wreszcie przyszło odblokowanie i zdobywamy pkt. Przed nami kolejny ciężki bój z derbowym rywalem w Jodłowniku, musimy się do tego spotkania solidnie przygotować a to łatwe nie będzie gdyż w środę czeka nas bitwa Pucharowa z Limanovią. Mimo to do Jodłownika jedziemy w jednym celu, zdobyć punkty!

Prezes – Jacek Szyrszeń

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu spotkania! Sam mecz jako widowisko sportowe mógł się bardzo podobać. Prócz tego atmosfera na trybunach przypominała piłkarskie święto, takie jak przystało na derby! Kibicie Gorców fantastycznie dopingowali swoją drużynę mimo niekorzystnego wyniki do samego końca! Nasi młodzi kibice również nie oszczędzali gardeł a wszystko to w fajnej przyjaznej atmosferze! Bardzo serdecznie dziękuje piłkarzom i kibicom Gorców za stworzenie piłkarskiego święta w duchu fair-paly! Naszym piłkarzom i kibicom również należą się wielkie brawa za pokaz ambicji, woli walki i oddania za nasz klub!! Brawo!

Trener – Jarek Kordeczka
Jestem zadowolony z wyniku i gry naszej drużyny! Pierwsza połowa była wykonana perfekcyjnie przez naszych piłkarzy. Zdobyliśmy przewagę i ważne a zarazem ładne gole a co najważniejsze, byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. Druga połowa nie stała już na takim poziomie. Agresywna gra i wysoki pressing , który założyliśmy w pierwszej części meczu kosztował nas sporo sił i było to widać już od 60 minuty! Zniwelować tą różnice miały zmiany które zostały poczynione, mimo to nie udało się do końca utrzymać poziomu z pierwszej połowy przez pełne 90 minut! Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych piłkarzy, zareagowali pozytywnie i podeszli bardzo skoncentrowani do tego meczu , perfekcyjnie wykonując założenia taktyczne, czego efektem są kolejne ważne punkty! Co do naszego rywala muszę przyznać że nie rozumiem jak taka drużyna może mieć tylko dwa punkty! Gorce od czasów A klasy poczyniły solidny progres i widać to w ich grze! Mam nadzieje ze w kolejnych meczach, zaczną zdobywać punkty bo potrafią dobrze grać w piłkę! Czego serdecznie życzę naszym derbowym rywalom!

Piłkarz meczu – Wojtek Dziadoń
Nasza gra do przerwy była naprawdę dobra. Wydaje mi się, że spowodowane to było naszym bardzo ofensywnym ustawieniem, z którym obrońcy z Kamienicy nie mogli sobie poradzić. Jeśli chodzi o grę Gorców. Postawili nam poprzeczkę wyżej niż zakładaliśmy, spodziewaliśmy się łatwego meczu, natomiast w drugiej połowie pokazali charakter i jedna z wyprowadzonych przez nich kontr przyniosła im bramkę. Jednakże ich ustawienie w obronie było wielkim błędem i wodą na młyn dla nas, co przyniosło zdobycie „tylko” 3 bramek. Grając przy takim dopingu jak stworzyli po części chłopcy z naszego klubu(trampkarze i juniorzy) niesie do zwycięstwa, a gra w piłkę nożną sprawia przyjemność. W imieniu wszystkich zawodników pragnę podziękować.

Dodane przez: redakcja, wyświetleń: 3227, Skomentowano 4 razy