Następny mecz
W najbliższym czasie nie gramy...

...ale nowe rozgrywki już niebawem!
Poprzedni mecz
Orkan Niedźwiedź vs Dobrzanka Dobra
Orkan Niedźwiedź Dobrzanka Dobra
2018-10-27 14:00
Niedźwiedź
2:2
zobacz szczegóły spotkania » zobacz historię spotkań »
Tabela
Seniorzy
Klub Mecze Pkt.
Płomień Limanowa 11 22
Słomka Siekierczyna 11 21
Turbacz Mszana Dolna 11 21
AKS Ujanowice 11 19
Krokus Przyszowa 11 18
Dobrzanka Dobra 11 18
Orkan Niedźwiedź 11 16
Gorce Kamienica 10 13
Zenit Kasinka Mała 11 11
Stradomka Skrzydlna 11 10
LKS Mordarka 10 8
LKS Rybie 11 7
Juniorzy
Klub Mecze Pkt.
Krokus Przyszowa 7 21
Słomka Siekierczyna 7 15
Zalesianka Zalesie 7 10
Laskovia Laskowa 7 10
LKS Jodłownik 6 9
Dobrzanka Dobra 7 9
Gorce Kamienica 7 2
Orkan Niedzwiedz 6 2
Trampkarze
Klub Mecze Pkt.
Dobrzanka Dobra 9 19
KS Tymbark 9 18
LKS Gorce Kamienica 9 18
Zenit Kasinka Mała 9 17
LKS Mordarka 9 7
Płomień Limanowa 9 0

Strona główna / Juniorzy / Terminarz

rozmiar tekstu: A A A

Terminarz rozgrywek ligi: LIMANOWA: I LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR

RUNDA II

 

Kolejka 12 w dniach 05-11-2016- awansem I kolejka 2 rundy

67

ZALESIANKA ZALESIE

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

68

DOBRZANKA DOBRA

- WITÓW MSZANA GÓRNA

2017-04-12

17:30

69

GORCE KAMIENICA

- TURBACZ MSZANA DOLNA

2016-11-05

12:00

70

JODŁOWNIK

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2016-11-05

12:00

71

KS TYMBARK

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2017-04-19

17:30

72

LASKOVIA LASKOWA

- OLIMPIA PISARZOWA

2016-11-05

10:00

 

Kolejka 13 w dniach 01-04-2017

73

LASKOVIA LASKOWA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

74

OLIMPIA PISARZOWA

- KS TYMBARK

2017-04-01

13:00

75

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- JODŁOWNIK

2017-04-01

12:00

76

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- GORCE KAMIENICA

2017-04-01

12:00

77

TURBACZ MSZANA DOLNA

- DOBRZANKA DOBRA

2017-04-01

12:00

78

WITÓW MSZANA GÓRNA

- ZALESIANKA ZALESIE

2017-04-01

12:00

 

Kolejka 14 w dniach 08-04-2017

79

WITÓW MSZANA GÓRNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

80

ZALESIANKA ZALESIE

- TURBACZ MSZANA DOLNA

2017-04-12

17:30

81

DOBRZANKA DOBRA

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

 

 

82

GORCE KAMIENICA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2017-05-23

18:00

83

JODŁOWNIK

- OLIMPIA PISARZOWA

2017-04-08

12:30

84

KS TYMBARK

- LASKOVIA LASKOWA

2017-04-26

17:30

 

Kolejka 15 w dniach 18-04-2017

85

KS TYMBARK

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

86

LASKOVIA LASKOWA

- JODŁOWNIK

2017-04-12

17:30

87

OLIMPIA PISARZOWA

- GORCE KAMIENICA

2017-04-18

16:00

88

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- DOBRZANKA DOBRA

2017-04-18

17:00

89

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- ZALESIANKA ZALESIE

2017-05-10

17:30

90

TURBACZ MSZANA DOLNA

- WITÓW MSZANA GÓRNA

2017-04-18

12:00

 

Kolejka 16 w dniach 22-04-2017

91

TURBACZ MSZANA DOLNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

92

WITÓW MSZANA GÓRNA

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2017-05-17

17:30

93

ZALESIANKA ZALESIE

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2017-04-22

14:00

94

DOBRZANKA DOBRA

- OLIMPIA PISARZOWA

2017-04-22

11:30

95

GORCE KAMIENICA

- LASKOVIA LASKOWA

2017-04-22

10:00

96

JODŁOWNIK

- KS TYMBARK

2017-04-22

10:00

 

Kolejka 17 w dniach 29-04-2017

97

JODŁOWNIK

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

98

KS TYMBARK

- GORCE KAMIENICA

2017-05-03

10:00

99

LASKOVIA LASKOWA

- DOBRZANKA DOBRA

2017-04-29

10:00

100

OLIMPIA PISARZOWA

- ZALESIANKA ZALESIE

2017-04-29

17:00

101

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- WITÓW MSZANA GÓRNA

2017-04-29

14:30

102

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- TURBACZ MSZANA DOLNA

2017-04-29

12:00

 

Kolejka 18 w dniach 06-05-2017

103

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

104

TURBACZ MSZANA DOLNA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2017-05-06

12:00

105

WITÓW MSZANA GÓRNA

- OLIMPIA PISARZOWA

2017-05-06

15:00

106

ZALESIANKA ZALESIE

- LASKOVIA LASKOWA

2017-05-06

12:30

107

DOBRZANKA DOBRA

- KS TYMBARK

2017-05-06

11:30

108

GORCE KAMIENICA

- JODŁOWNIK

2017-05-06

10:00

 

Kolejka 19 w dniach 13-05-2017

109

GORCE KAMIENICA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

110

JODŁOWNIK

- DOBRZANKA DOBRA

2017-05-13

10:00

111

KS TYMBARK

- ZALESIANKA ZALESIE

2017-05-13

10:00

112

LASKOVIA LASKOWA

- WITÓW MSZANA GÓRNA

2017-05-13

16:00

113

OLIMPIA PISARZOWA

- TURBACZ MSZANA DOLNA

2017-05-13

14:00

114

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2017-05-12

17:30

 

Kolejka 20 w dniach 20-05-2017

115

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

116

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- OLIMPIA PISARZOWA

2017-05-20

13:00

117

TURBACZ MSZANA DOLNA

- LASKOVIA LASKOWA

2017-05-20

12:00

118

WITÓW MSZANA GÓRNA

- KS TYMBARK

2017-05-20

13:00

119

ZALESIANKA ZALESIE

- JODŁOWNIK

2017-05-20

13:30

120

DOBRZANKA DOBRA

- GORCE KAMIENICA

2017-05-20

10:00

 

Kolejka 21 w dniach 27-05-2017

121

DOBRZANKA DOBRA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

122

GORCE KAMIENICA

- ZALESIANKA ZALESIE

2017-05-27

13:30

123

JODŁOWNIK

- WITÓW MSZANA GÓRNA

2017-05-27

15:30

124

KS TYMBARK

- TURBACZ MSZANA DOLNA

2017-05-27

11:00

125

LASKOVIA LASKOWA

- OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

2017-05-27

10:00

126

OLIMPIA PISARZOWA

- ORKAN NIEDŹWIEDŹ

2017-05-24

17:30

 

Kolejka 22 w dniach 03-06-2017

127

OLIMPIA PISARZOWA

- pauzuje w kolejce

 

 

128

ORKAN NIEDŹWIEDŹ

- LASKOVIA LASKOWA

2017-06-03

10:00

129

OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA

- KS TYMBARK

2017-06-03

10:00

130

TURBACZ MSZANA DOLNA

- JODŁOWNIK

2017-06-03

10:00

131

WITÓW MSZANA GÓRNA

- GORCE KAMIENICA

2017-06-03

10:00

132

ZALESIANKA ZALESIE

- DOBRZANKA DOBRA

2017-06-03

10:00

 



powrót

Newsletter

zapisz wypisz

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do naszego newslettera

wizyt: 571004 online: 12
Copyrighy © LKS Dobrzanka 2010

Sponsorzy

AbimobiliareUchaczPrace ZiemneProjektowanie stron internetowych

Wystąpił nieoczekiwany błąd.Wystąpił nieoczekiwany błąd.