21:07:00

Dobrzanka Dobra - MKS Limanovia

3 - 8

Bramki: Szymek Gąsior, Łukasz Chochół, Michał Kuchta

Dzisiaj nasi młodzi Bad Boys w swoim 3 sparingu podjęli zespół z I Ligi tutejszą Limanovię Limanowa. Nasi młodzi trampkarze od razu zaatakowali. Lecz po kilku minutach wpada 1 gol dla Limanowej(0:1). Dobrzanie nie załamali się lecz od razu ruszyli do ataku, tym sposobem Szymon Gąsior strzela bramkę na (1:1), uderzając piłkę pod poprzeczkę. Kilka minut później sfaulowany został zawodnik z Dobrej. Do piłki podchodzi Łukasz Chochół i bije wysoką piłkę która opada nad bramkarzem i wpada do bramki(2:1). Później szybka odpowiedź Limanovii. Zamieszanie w polu karnym i padł strzał który dał wyrównanie Limanowej(2:2). Dobrzanie atakowali lecz te ataki spoczywały na obronie gości. Wreszcie akcja dwójkowa Adama Palki i Michała Kuchty, Ten ostatni skończył akcję pięknym strzałem(3:2). Szybka odpowiedź Limanowej(3:3). Dobrzanie próbowali atakować ale nie potrafili strzelić gola, konsekwencją było stracenie 2 bramek do końca Pierwszej połowy.
    Druga połowa nie wyglądała już tak dobrze, nasi młodzi trampkarze przygaśli. Wynik na 3:6 mógł już wcześniej ustalić zawodnik Limanovii lecz nie trafił do pustej bramki. W dogodnej sytuacji znalazł się Michał Kuchta który wychodząc sam na sam posłał piłkę prosto w ręce bramkarza .Chwilę potem wykorzystali błąd Dobrzanów i strzelili 6 bramkę. W zespole Dobrej nastąpiło kilka zmian i odmłodzona drużyna nie potrafiła nawiązać rywalizacji, ustępując przede wszystkim warunkami fizycznymi. Chwilę potem świetną piłkę dostał Michał Kuchta wychodząc sam na sam z bramkarzem lecz po raz kolejny spudłował. Chwilę potem Limanovia wyszła z kontrą i strzeliła 2 kolejne gole ustalając wynik 8:3.
To była dobra lekcja dla naszych młodych piłkarzy, miejmy nadzieję że coś wyciągną z tej lekcji.