Treningi
2021.06.28
do
2021.07.04
Seniorzy (2002 i starsi)
2021.06.28
do
2021.07.04
Juniorzy (2003-2006)
2021.09.01
do
2021.12.05
Trampkarze (2007-2008)
2022.01.20
do
2022.03.24
Młodziki (2009-2010)
2022.01.20
do
2022.03.31
Orliki (2010-2011)
2022.01.20
do
2022.03.31
Żaki (2013-2014)
2022.01.20
do
2022.03.31
Skrzaty (2015-2017)
2022.03.23
do
2022.05.31
Terminarze wiosna 2022
2022.08.19 Mundial
zobacz wszystkie »
Następny mecz
W najbliższym czasie nie gramy...

...ale nowe rozgrywki już niebawem!
Poprzedni mecz
LKS Mordarka vs Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka Dobrzanka Dobra
2021-05-02 17:30
Mordarka
zobacz szczegóły spotkania » zobacz historię spotkań »

Strona główna / kalendarz

rozmiar tekstu: A A A

Mundial

2022.08.19

Mundial 2022 (młodziki)

 

Grupa A (awans):

 

Katar (kapitan: Kraska)

Senegal (Łącki)

 

Grupa B (awans):

 

Iran (Kraska)

Anglia (Kuchta)

 

Grupa C (awans):

 

Argentyna (Pleń)

Arabia (Kuchta)

 

Grupa D (awans):

 

Dania (Łącki)

Australia (Kulig)

 

Grupa E (awans)

 

Niemcy (Pleń)

Hiszpania (Boczoń)

 

Grupa F (awans)

 

Kanada (Pleń)

Chorwacja (Kraska)

 

Grupa G (awans)

 

Serbia (Boczoń)

Szwajcaria (Kraska)

 

Grupa H (awans)

 

Ghana (Kulig)

Portugalia (Kraska)

 

FAZA PUCHAROWA

 

Katar (Kraska) - Anglia (Kuchta)

Argentyna (Pleń) - Australia (Kulig)

Dania (Łącki) - Arabia (Kuchta)

Iran (Kraska) - Senegal (Łącki)

Niemcy (Pleń) - Chorwacja (Kraska)

Serbia (Boczoń) – Portugalia (Kraska)

 

Kanada (Pleń) - Hiszpania (Boczoń)

Szwajcaria (Kraska) – Ghana (Kulig)

 

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERCIFINAŁY

Anglia (Kuchta)

Argentyna (Pleń)

 

 

PÓŁFINAŁY

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 

FINAŁ

 

Najlepsi Strzelcy:

13 – Messi - Argentyna (Śliwa)

10 - Mane – Senegal (Łącki)

9- Zizo – Katar (Kraska)

7 – Seferovic - Szwajcaria (Śliwa)

6 – Ayew A. – Ghana (Śliwa)

6 – Azmun - Iran (Kraska)

5 – Kane - Anglia (Kuchta)

5 – Al-Dawsari - Arabia (Kuchta)

5 – Eriksen - Dania (Łącki)

4 – Modric - Chorwacja (Mykhailiuta)

­4 – Buchman – Kanada (Śliwa)

4 – David - Kanada

4 – Davies – Kanada (Pleń)

3 – Foden - Anglia ( )

3 – Martinez - Argentyna (Świder)

3 – Braithwaite - Dania (Mykhailiuta)

3 – Wright- Australia (Kulas)

2 – Dybala - Argentyna (Łącki)

3 – Kross – Niemcy ()

2 – Morata – Hiszpania ()

2 – Ronaldo – Portugalia (Miśkowiec T.)

2 – Jovic - Serbia (Miśkowiec T.)

2 – Maguaire - Anglia (Mysza )

1- Perisic – Chorwacja ()

1 – Rakitic – Chorwacja ()

1- Fernandez – Portugalia (Kraska)

1 – Ayew I. – Ghana (Kulig O.)

1- Jota – Portugalia (Mykhailiuta)

1 – Akacji – Szwajcaria ()

1 - Milinkovic – Savic – Serbia ()

1 – Vlahovic – Serbia ()

 
Nikt jeszcze nie dodał komentarza.

Możesz być pierwszy!
powrót

Newsletter

zapisz wypisz

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje zapisz się do naszego newslettera

wizyt: 4102308 online: 18
Copyrighy © LKS Dobrzanka 2010

Sponsorzy