Wszystkiego naj... naj... najlepszego i wielu wspaniałych bramek w barwach Dobrzanki!

Powrót z dalekiej podróży 2012-11-10
17:12:18

AKS Ujanowice 2:3 Dobrzanka Dobra

Dzisiaj trampkarze Dobrzanka rozgrywali swój ostatni mecz w sezonie z zespołem AKS Ujanowice. Udało nam się ponieważ walkower który miał być został odwołany. Także mecz został rozegrany zgodnie z planem i do tego przejdźmy. Początek meczu pod dyktando drużyny gospodarzy. Mieli oni swoje okazje które wykorzystali i do minuty 25 mamy wynik 2:0. W minucie 27 , Maciek Kuchta wywalczył sobie piłkę w środku boiska mijając 3 rywali wystawia piłkę idealnie pod nogi Tomka Miśkowca a ten machając się przepuścił futbolówkę do Eryka Tomery a ten zamieszcza ją w bramce przeciwnika. Dobrzanka ruszyła do ataku. Uwierzyła w siebie. Około minuty 32 Tomek Miśkowiec płaskim strzałem pokonuje bramkarza któremu założył sitoJ Mamy wynik 2:2. Tym o to wynikiem kończy się pierwsza połowa. Na drugą połowę młodzi Bad Boys wyszli zmotywowani i pewni swego. Dobrzanka przeważała ale nic tej przewagi nie było. Do minuty 60 , w której to Eryk Tomera trafia zawodnika Ujanowic w rękę. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji jak rzut karny. Piłkę na wapnie ustawia Maciek Kuchta i pewnym strzałem wyprowadza trampkarzy na prowadzenie. Wróciliśmy z dalekiej podróży. Mecz zakończył się takim rezultatem 2:3. Tak więc zdobywamy cenne 3 pkt i wracamy do domu w dobrych nastrojach .

Teraz chciałbym przedstawić kilka statystyk dotyczących tej rundy.

Jakby nie patrzeć tą runde można zaliczyć do udanych. Zajmujemy 3 miejsce razem z laskową. Nasza drużyna wygrała 5 spotkań. W jednym spotkaniu padł remis. 3 mecze bez zdobyczy punktowej. Bilans bramkowy korzystny a mianowicie 23:16. Tutaj przedstawiam aktualną tabele .